niedziela, 8 czerwca 2014

Bentley Organic, Płyn do mycia warzyw i owoców

Producent Obiecuje Nam:
Ten unikatowy ekologiczny płyn pozwala usunąć zanieczyszczenia ze świeżych owoców i warzyw. Środek zabija bakterie takie jak E-coli, Salmonella i Listeria. Płyn do Mycia Owoców i Warzyw wypłukuje z roślin także pozostałości chemicznych nawozów i pestycydów.

Środki czystości dla domu Bentley Organic stworzono z organicznych składników, więc są wolne od szkodliwych substancji chemicznych. Ich unikalne formuły są przyjazne dla środowiska i bezwzględne dla brudu i bakterii, zabijając 99,9% z nich.


Skład:
Aqua, Malic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Aloe Vera Powder.

* Certyfikowane Składniki z Upraw OrganicznychPojemność: 500 ml
Cena: 32,99 zł
Opakowanie: plastikowe z dzióbkiem
Zapach: bezwonny
Dostępność: www.ekolando.pl


Moje zdanie:
Codziennie z mężem posiłkujemy się świeżymi warzywami, owocami. Owoce jak i warzywa zawsze staram się nabywać  na bazarku, wtedy czuję się pewniej. Niemniej, i mnie (nie rzadko) zdarza się je kupować w supermarkecie. Do tych z marketu podchodzę bardzo ostrożnie z wiadomych przyczyn (ostatnio znajoma po ogórkach i pomidorach dostała wysypki, leczy ją już 3 tydzień). Z pomocą przychodzi mi płyn do mycia warzyw i owoców z Bentley Organic. Płyn jest bardzo łatwy w obsłudze. Należy 30 ml płynu wlać do litra wody, po czym przez niedługi czas moczymy wybrane przez siebie owoce/warzywa. W następnym etapie trzeba je przepłukać pod bieżącą wodą. Na tym koniec :) Płyn jest bardzo delikatny, nie powoduje żadnych zmian. Smaki pozostają takie same, kolory także. Myjąc rośliny w tym płynie mamy pewność, że nie zjadamy tuzin chemii, a co za tym idzie? Mamy pewność, że ta nas nie uczuli :)

Podsumowanie:
W dzisiejszych czasach wszędzie jest pełno chemii, po co dodatkowo ją dostarczać w roślinkach (owoce, warzywa)?
Pamiętajcie, aby zawsze dokładnie myć warzywa i owoce, dzięki temu unikniemy niemiłych niespodzianek :)

Pozdrawiam
Ania

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)

Wszystko to, co kobiety kochają :)