czwartek, 27 czerwca 2013

STOP! SUCHEJ SKÓRZE! AKCJA DEDYKOWANA DLA BLOGGERÓW


"Akcja „STOP! SUCHEJ SKÓRZE” ma na celu zwrócenie dużej uwagi na problem odpowiedniej pielęgnację skóry pod oczami. Szczególnie jest to ważne w okresie letnim, kiedy promienie słoneczne, znacznie częstsze niż zwykle mrużenie oczu, kąpiele w słonej wodzie czy wiatr i klimatyzacja bardzo ją wysuszają. A od tego już niestety bardzo blisko do nieodwracalnego zniszczenia skóry, przesuszeń i zmarszczek.
Zależy nam, by wspólnie z Wami nie tylko zwrócić uwagę na ten problem, lecz pokazać kobietom jak prawidłowo powinny dbać o skórę pod oczami. Jesteśmy przekonani, że chętnie podzielicie się swoimi poradami, a my będziemy mogli opublikować je w partnerskich serwisach.

Dlaczego właściwa pielęgnacja jest to tak ważna?
Skóra pod oczami jest wielokrotnie cieńsza i delikatniejsza niż na reszcie naszego ciała. Dodatkowo prawie nie posiada gruczołów łojowych, dlatego narażona jest na przesuszenie i… szybkie starzenie się - już w wieku dwudziestu kilku lat pojawiają się pierwsze „kurze łapki”!
Codzienny makijaż, tłuste, ciężkie kremy, korzystanie z komputerów, opalanie, wiatr i klimatyzacja powodują, że zmarszczki mimiczne bardzo szybko pojawiają się na twarzy.

Jak chcemy o tym mówić…
 • Prześlemy Wam lub same możecie pobrać mini banerek do wstawienia na stronę bloga jako znak, że bierzecie udział w akcji oraz popieracie jej cel!

 • Każda z Was, biorących udział w akcji, otrzyma silnie regenerujące i nawilżające kolagenowe płatki pod oczy BeautyFace, dzięki którym nawilżycie i ukoicie zmęczoną skórę pod oczami.

 • Ale to nie wszystko! Zależy nam, aby wszystkie osoby uczestniczące w akcji użyły płatków pod oczy tego samego dnia, o tej samej godzinie oraz zamieściły zdjęcie w tym samym miejscu ….. a gdzie, to dopiero się dowiecie :)

 • Byłoby fajnie, jeśli zamieścicie je także na swoim blogu i udostępnicie na naszym profilu na FB :)

 • Wszystkie osoby biorące udział w akcji zachęcać będziemy także do poruszania wspólnie z nami tematów związanych z pielęgnacją skóry pod oczami, a najciekawsze teksty Waszego autorstwa zostaną opublikowane w serwisach patronującym wydarzeniu wraz z podaniem adresu Waszego bloga.

Pamiętaj!!!

Jednego dnia, o tej samej godzinie wszyscy spotkamy się w miejscu X (nie podajemy miejsca by było one tajemnicą dla innych)
Swoje zdjęcie z płatkami pod oczami oraz adresem bloga zamieszczamy na stronie spotkania! :)
Na autorki najciekawszych zdjęć, najciekawszych tekstów już w wakacje czekać będą dodatkowe niespodzianki od BeautyFace!
Powiedz STOP! Suchej skórze pod oczami!
Jeśli jeszcze nie wzięłaś udziału w akcji "STOP! SUCHEJ SKÓRZE" możesz to zrobić! :)
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI:
 • ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE REJESTRACJA BYŚMY MOGLI WYSŁAĆ CI INSTRUKCJE
 • PODAJ SWOJE DANE (IMIĘ, NAZWISKO, ADRES, TELEFON, ADRES E-MAIL)
 • WPISZ W POLE "DODATKOWE INFORMACJE" ŻE JESTEŚ BLOGERKĄ
 • PAMIĘTAJ ABY PODAĆ TAKŻE ADRES BLOGA :)".Treść zawarta w tym poście pochodzi ze źródła: http://www.beautyface.pl/info/index/pageId/59/preview/1
Na tej stronie należy się zarejestrować, aby wziąć udział w akcji :)


Zapisujecie się?
 

3 komentarze:

 1. kładę duży nacisk na nawilżanie skóry.
  Na tym się głównie skupiam po za prewencją przeciw- starzeniową. Popieram akcję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna akcja, też się zgłosiłam. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)

Wszystko to, co kobiety kochają :)